Thumbnail for 748421

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας

Το πρόγραμμα του τριημέρου 24-26 Οκτωβρίου για το Κύπελλο Ελλάδος έγινε γνωστό την Πέμπτη (12/10). Πρόκειται για την 2η αγωνιστική της Β φάσης του θεσμού. Δείτε πότε και πού θα διεξαχθούν όλες οι αναμετρήσεις.

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

ΟΦΗ – Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Η βαθμολογία

1. Πλατανιάς 3

2. Ηρακλής 0

3. ΟΦΗ 0

4. Απόλλων Σμύρνης 0

2ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λεβαδειακός – Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)

Η βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ 3

2. Απόλλων Πόντου 3

3. Λεβαδειακός 0

4. Αιγινιακός 0

3ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λαμία – Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)

Η βαθμολογία

1. ΑΕΚ

2. Απόλλων Λάρισας 3

3. Λαμία 0

4. Καλλιθέα 0

4ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Κέρκυρα – Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Τρίκαλα – Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Η βαθμολογία

1. Ατρόμητος

2. Τρίκαλα 3

3. Κέρκυρα 0

4. Σπάρτη 0

5ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός (15:00, Γήπεδο Αχαρνών)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)

Η βαθμολογία

1. Ολυμπιακός 3

2. Κισσαμικός 3

3. Αχαρναϊκός 0

4. Αστέρας Τρίπολης 0

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Εργοτέλης – Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)

Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)

Η βαθμολογία

1. Ξάνθη 3

2. Πανσερραϊκός 3

3. Παναιτωλικός 0

4. Εργοτέλης 0

7ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Άρης – Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)

Η βαθμολογία

1. Άρης 3

2. ΠΑΣ Γιάννινα 1

3. Πανιώνιος 1

4. Παναιγιάλειος 0

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

ΑΕΛ – Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)

Η βαθμολογία

1. Παναθηναϊκός 3

2. Παναχαϊκή 3

3. Αναγέννηση Καρδίτσας 0

4. ΑΕΛ 0

Photo credits: Eurokinissi

Από: Sport24

3-www.NET – Δωρεάν Hosting

Related Post